Православні цуманчани відсвяткували Престольне свято на честь Покрова Пресвятої Богородиці

dsc_0172Особливе місце серед вінця церковних празників займає день Покрова Божої Матері. По всій Україні сотні храмів та монастирів присвячені саме на честь цього свята,  древніх і зовсім нових. Ось уже більше 170-ти років справжньою  окрасою селища Цумань на Волині є Свято-Покровський храм. Сотні цуманчан та паломників на Престольне свято об’єдналися у спільній молитві до Господа та Пресвятої Богородиці, а Діва Марія відповіла на щирі молитви духовенства та мирян чудовою сонячною погодою.

Дев’ять священиків звершили святкове Богослужіння, яке з благословення митрополита Ніфонта очолив прес-секретар Рівненської єпархії та брат настоятеля ігумен Герман (Кулакевич). Проповідь після читання Євангелія виголосив прот. Віктор Михалевський з с. Городище. Справжньою окрасою святкування були три місцеві хори, учасниками яких є три покоління православних цуманців- це старші хористи їхні діти та онуки, що являються учасниками дитячого хору. Завершилося торжество традиційним хресним ходом та многоліттям. Настоятель храму прот. Михаїл Кулакевич подякував духовенству, хористам на чолі з матушкою Тетяною Кулакевич, та богомольцям за щирі спільні молитви.  Привітав усіх зі святом та висловив сподівання, що ще не одне десятиліття в цьому храмі під омофором Божої матері будуть збиратися віруючі люди для молитви за своїх рідних та земну  батьківщину. Насамкінець з Престольним святом та Днем селища привітав присутніх селищний голова Дорошук Анатолій Васильович.