Святкові заходи до дня пам’яті святителя Миколая у недільній школі селища Цумань

DSCN8830Одним з найулюбленіших і найвідоміших святих серед дорослих і особливо дітей є святитель Миколай Мир Лікійський чудотворець. Вже стало доброю традицією в селищі Цумань в день памяті свт. Миколая служити акафіст цьому святому. Особливістю цього Богослужіння  є те, що пісне співи виконує дитячий хор, що діє при храмі.

Особливістю цьогорічного святкування було те, що діти разом зі своїми вчителями недільної школи організували святковий концерт.

Після акафісту святкування продовжилось у приміщенні недільної школи. Дітки співали пісні, розказували віршики та показували сценки про свт. Миколая. На завершення свята учасники  та всі присутні діти отримали солодкі подарунки від настоятеля храму  протоієрея Михайла Кулакевича .