Священики Ківерцівського благочиння причастили засуджених Цуманської виправної колонії

Вже стало доброю традицією у суботу першої седмиці Великого посту звершувати  Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі Цуманської виправної колонії. Під час неї засудженні приступають до таїнств Сповіді та Причастя. Цьогоріч богослужіння звершив настоятель Петропавлівського храму с. Карпилівка свящ. Олександр Шинкарук, а таїнство сповіді провів настоятель Свято-Покровського храму смт. Цумань прот. Михаїл Кулакевич.

Співали під час служби учасники молодіжного  хору з Карпилівки. Священики привітали присутніх з прийняттям Святих Христових Тайн, та закликали дотримуватися духовного посту не маючи фізичної можливості тримати тілесний.