Священики Ківерцівського благочиння в часі Успенського посту звершили святкові богослужіння в Цуманській виправній колонії

У день пам’яті мучеників Маккавеїв , коли розпочинається Успенський піст, до Цуманської виправної колонії № 84 завітав священик Ківерцівського благочиння прот. Михаїл Кулакевич, настоятель місцевого Покровського храму УПЦ. В свято-Миколаївському храмі Установи була звершена святкова Утрення з винесенням Животворящого хреста. По завершенні богослужіння був освячений мед нового збору для засуджених.

Помолилися священики разом із засудженими і в день Преображення Господнього.

Окрім о. Михаїла в колонії проводить служіння свящ. Олександр Шинкарук з села Карпилівка. Духівники звершили святкове богослужіння, освятили  плоди , які пожертвувала  місцева церковна громада та пригостили ними присутніх у храмі.

Святкові служби супроводжував своїм співом молодіжний хор Свято-Покровського храму смт. Цумань. По завершенні молитви священики виголосили проповіді, привітали присутніх зі святами та поспілкувалися з ними.