Священики Волинської єпархії звершили богослужіння на честь Престольного свята тюремного храму

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Святитель Миколай чудотворець являється покровителем засуджених. Саме  в день його пам’яті відзначають своє Престольне свято засуджені Цуманської виправної колонії №84.  Богослужіння з благословіння керуючого Волинською єпархією єпископа Нафанаїла звершили священики, що проводять просвітницьку роботу серед ув’язнених, прот. Михаїл Кулакевич з Цуманя та свящ. Олександр Шинкарук з с. Карпилівка.

Бажаючі змогли приступити до таїнств   Сповіді та Причастя. Присутніми на святі були начальник установи Микола Володимирович та його заступники. Духівники привітали адміністрацію та ув’язнених із Храмовим празником, а начальника з Днем Ангела та народження. Побажали Божого благословіння та заступництва святого Миколая. Завершилися заходи хресним ходом та многоліттям.  Насамкінець присутні отримали  солодкі подарунки.