Настоятель Свято-Покровського храму смт. Цумань отримав з рук міністра освіти та науки свідоцтво про державне визнання диплому про вищу духовну освіту.

15682821_149598612191185_212764296_n20 грудня 2016 року у залі Колегії Міністерства освіти і науки України відбулася урочиста церемонія вручення перших свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами.. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія участь у заході взяв голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ єпископ Ірпінський Климент. На урочистій церемонії також були присутні віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії єпископ Новосанжарський Веніамін, представники духовенства УПЦ, релігійних організацій, співробітники МОН, випускники вищих духовних навчальних закладів.

Серед інших даний документ з рук міністра освіти та науки отримав клірик Волинської єпархії , настоятель Свято-Покровського храму смт. Цумань прот. Михаїл Кулакевич  та випускник ВДС 2014 року Павло Чамахуд. Свідоцтво засвідчує те, що дипломи видані Волинською Духовною Семінарією еквівалентні відповідно до системи вищої освіти України ступеню бакалавра богослів’я.