Соборну молитву до Дня Незалежності звершили священики Цуманського благочиння

Цими вихідними кожен, як вміє, відзначає 30-тиліття незалежності України. Хтось відпочиває, хтось організовує флеш-моби, на офіційному рівні – урочисті заходи та концерти. Священики Волинської єпархії УПЦ, традиційно в цей день, звершують соборні богослужіння на яких моляться за мир та процвітання нашої Держави, владу, воїнство та народ її, просять про  визволення від ворогів видимих і невидимих. Зокрема духовенство Цуманського благочиння зібралися для спільної молитви у Свято-Покровському храмі смт. Цумань.

Під час служби Божої духівник прот. Петро Філіпович звершив таїнство сповіді, а благочинний прот. Віктор Михалевський очолив божественну літургію та подячний молебень до ювілейного Дня Народження нашої Батьківщини.