У селі Залісоче відбувся вечір колядок

У неділю, 9 січня, у Свято-Стрітенському храмі села Залісоче відбувся вечір колядок. Своїм чудовим співом нас тішили не тільки наші місцеві два хори,а і прекрасні сусіди з селища Олика зі своїм настоятелем отцем Миколою,хор селища Цумань з отцем Михаїлом та молодіжний хор села Карпилівка з батюшкою Олександром. Кожен присутній відчув радість свята у прекрасному виконанні колядок наших гостей, всі разом єдналися спільною колядою, від чого по- тілу “бігали мурахи”.

Також ми почули повчальні слова отця Миколи та отця Михаїла. Дві годинки промайнули,як одна мить. І на завершення нашого вечора- прихожани храму почастували всіх присутніх смаколиками та гарячим чаєм і бульйончиком. Настоятель храму отець Павло подякував всім присутнім та побажав,щоб такі вечори стали доброю традицією.