Престольне свято відзначила православна громада села Дерно

В День пам’яті архістратига Божого Михаїла та інших безплотних сил небесних, відзначила Престольне свято церковна громада села Дерно Цуманського благочиння. Святкування розпочалося напередодні вечірнім богослужінням з читаням акафіста Небесним силам. В сам день свята божественну літургію очолив благочинний прот.Віктор Михалевський в співслужінні настоятеля храму та духівника благочиння прот. Петра Філіповича.  Під завісу богослужіння долучилися до святкування настоятелі сусідніх храмів, які до цього часу звершили літургії у своїх приходах.

На запричасному проповідь виголосив настоятель храму Іоана Богослова с. Борохів прот. Олександр Кратюк, а діти недільної школи розповідали вірші та заспівали пісню про свого Небесного покровителя. Після літургії відбувся традиційний хресний хід навколо храму, по завершенні якого отець благочинний привітав настоятеля та прихожан з Престольним святом, а іменинників з Днем Ангела! Зі свого боку о. Петро подякував священикам та богомольцям за розділену радість свята. Всі присутні в храмі отримали солодкі подарунки.