Єпископ Афанасій очолив Божественну літургію у день престольного свята храму Різдва Христового с. Городище

8 січня 2022 року, у храмі на честь Різдва Христового села Городище Цуманського благочинного округу з нагоди престольного свята відбулося соборне богослужіння, очолив яке вікарій єпархії, єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Владиці цього дня співслужили настоятель храму та благочинний округу прот. Віктор Михалевський, архімандрит Аліпій (Сапіга), а також клірики єпархії та гості у священному сані.

Завершилося богослужіння традиційним хресним ходом навколо храму та взаємними подяками за спільні молитви та розділену радість. Присутніми на святі були голова Цуманської ТГ Дорошук А. В. та його заступник Арендарчук П. В.