Настоятель Свято-Покровського храму смт. Цумань взяв участь у поминальних заходах до дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

У  четверту суботу листопада в смт. Цумань, як і по всій Україні, відбулися заходи до дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. На запрошення цуманского селищного голови Дорошука  А.В. в дійстві взяв участь настоятель місцевого Свято-Покровського храму прот. Михаїл Кулакевич. Розпочалося поминання біля пам’ятника Покрову Божої Матері промовою очільника громади, який розповів історію, яка трапилася з його родиною в часи лихоліття.

Священик, звертаючись до присутніх, закликав берегти  пам’ять про ці страшні події та молитися Богові, щоб вони ніде і ніколи не повторилися.