Хлібом славиться земля – захід недільної школи в Цумані

Кінець листопада в церковному календарі відзначається поминанням жертв голодомору в Україні та початком Різдвяного посту. Саме цим двом подіям був присвячений захід у недільній школі при Свято-Покровському храмі УПЦ смт. Цумань. Свято проходило під назвою – “ Хлібом славиться земля” та девізом — “Дякуємо Богу за хліб, за землю й за батьків”.

Майже шістдесят учасників майстерно декламували вірші, співали пісні та ставили сценки, в яких лунала вдячність Богу за усі його щедрі дари, а особливо за урожай і хліб на столі. На це свято були спечені спеціальні короваї , які після закінчення дійства були розділені між учасниками та гостями, а на вулиці в цей час вже чекав гарячий чай, що був приготовлений на вогні , яким і частували всіх присутніх. Тож за чашкою ароматного напою та запашним короваєм, теплими пиріжками, кексами, тістечками та іншою випічкою продовжилося спілкування всіх учасників святкового заходу. Сприяла хорошому настрою Богом дарована прекрасна погода. Настоятель храму прот. Михаїл Кулакевич подякував глядачам та учасникам за участь, а педагогічному колективу недільної школи – за чудову організацію свята.