Священик взяв участь у заходах до Дня Прапора та освятив меморіальну дошку загиблому на Майдані І. Тарасюку

DSCN9173У вівторок 23 серпня , як і по всій Україні, в селищі Цумань відбулися заходи до Дня прапора. Розпочалося дійство на площі перед селищною радою, де зібралися представники установ  та організацій, вчителі , учні та жителі селища. На запрошення селищного голови Дорошука  Анатолія Васильовича до зібрання долучився настоятель місцевого Свято-Покровського храму прот. Михаїл Кулакевич.

Колона пройшлася вулицями селища до загальноосвітньої школи, де відбулося відкриття меморіальної дошки воїну Української армії та випускнику школи Ткачуку Віктору Степановичу, що загинув рік тому на Сході України. По тому всі пройшли до стадіон,у де було відкрито  меморіальну дошку  Герою Небесної сотні Івану Тарасюку. Освячення пам’ятки  звершив о. Михаїл у співслужінні настоятеля Свято-Стрітенського храму с. Залісоче свящ. Павла Шматюка.