Виховний захід присвячений Великодню провели вчителі та учні Цуманської школи

Свято Пасхи або Великдень святкується протягом сорока днів до Вознесіння Господнього. Відзначають українці його насамперед молитвою в Церкві та різними святковими заходами, які розповідають про церковні та народні традиції Воскресіння Христового.  Зокрема учні 6-го Б класу з ініціативи свого класного керівника Мацюк Наталії Василівни провели відкриту виховну годину під назвою «Великдень у моїй родині». Проходило дійство в актовій залі Цуманської ЗОШ 1-3 ст.

Учасники  в прозовій та віршованій формах розповідали євангельські події, пов’язані з життям та проповіддю Ісуса Христа. На сцені промайнув життєвий шлях Спасителя від Вербної неділі до славного Восресіння Господнього. Діти зіграли ролі продуктів, які традиційно потрапляють у великодній кошик, який несуть до церкви для освячення. Запрошений на свято священик Михайло Кулакевич , настоятель місцевого Свято-Покровського храму, вітаючи присутніх, звернув увагу глядачів на духовний і повчальний зміст та значення для всіх нас цієї величної події. Захід вийшов не тільки святковим, але й цікавим та пізнавальним, про що заявила в подячному слові директор школи Романюк Любов Дмитирівна.